Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI NITRIL NEPUDRATE 100BUC/CUT MARIME M: 35 cutii; L: 15 cutii Halat vizitator unica folosinta Halat vizitator confectionat din polipropilena netesura pentru protectie impotriva prafului, lichidelor. Adecvat pentru aplicatii cu risc minim din sectoarele de productie alimentara, laboratoare etc. Prevazut cu inchidere velcro (scai)
- Număr anunț
- DA25500717
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.450 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.