Atribuită Cumpărare directă

1 DON PEDRO-EL CAPITAN-HARTIE IGIENICĂ CU TUB,2 STRATURI,PRETAIATA,9.8*12 CM,130 FOI/ROLA,50 G/ROLA,14.3 M*10 ROLE/SET ROLA 200 2 EL CAPITAN-ROLA PROSOP HARTIE,ALBA,2 STRATURI,55 FOI/ROLA,DIMENSIUNE FOAIE 22*22 CM,LUNGIME 12 M*2 ROLE/SET,105 G/ROLA SET 20 3 ROLA PROSOP CU TUB DIN HARTIE*200 M,ALBA,2 STRATURI ROLA 5 4 SACI MENAJERI NEGRI,LDPE,240 L*10 BUC/ROLA,110*125 CM, G/ROLA,LDPE,25 MICRONI,637 G/ROLA,15 ROLE/BAX ROLA 5 5 DETERGENT LICHID DE VASE PUR*450 ML FLACON 10 6 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN PENTRU DISPENSERE*5 L/PET PET 4

Număr anunț
DA25497945
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,77 RON
Valoare atribuită
365,77 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,77 RON

din 365,77 RON estimat