Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie birouri, 4 ore/zi, luni-vineri, consumabile incluse,la sediul DAJ Suceava,orele 8,00-12,00

Număr anunț
DA25504291
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA SUCEAVA (CUI 37309510)
Furnizor / câștigător
BELLA ROSSA ENERGY S.R.L. (CUI 30677604)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat