Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de actualizare produs antivirus ESET NOD32 - 150 statii de lucru pentru perioada 01.05.2020 - 31.12.2020 în conformitate cu clauzele contractului de prestări servicii cu nr. de înregistrare A-1740 din data de 08.04.2020.

Număr anunț
DA25512957
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI 14594957)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat