Atribuită
Cumpărare directă
cavinton 10mg 510tb/0.80 piracetam 800mg 60tb/1.10 betaserc 24mg 120tb/1.20 pramistar 80tb/4.60 coaxil 180tb/1.20 memantina 10mg 480tb/1.20 cipralex(depresinal)10mg 90tb/2.25 anxiar 30tb/1.00 aryzalera(aripiprazol)30tb/4.39 trittico 150mg 120tb/2.16 trittico 75mg 90tb/1.13
- Număr anunț
- DA25499061
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
- Cod CPV
- 33661600-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.503,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.503,10 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.