Atribuită Cumpărare directă

Rola cablu FTP Cat.5e 305m , Cupru, Solid, AWG24

Număr anunț
DA25502905
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32521000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,75 RON
Valoare atribuită
411,75 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,75 RON

din 411,75 RON estimat