Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru remorca basculanta marca Bicchi,inregistrata la Primaria Mun.Salonta cu nr.BH 677 SAL.

Număr anunț
DA25504507
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare atribuită
1.032 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032 RON

din 1.032 RON estimat