Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Reumplere cartus Canon 052 BUC 3 Reumplere cartus 719/7553 BUC 13 Reumplere cartus canon 728/725/283/703/737 BUC 39 Reumplere cartus XEROX 3117 BUC 1 Reumplere cartus lexmark 250 / 350 BUC 2 Reumplere cartus samsung 3470 BUC 1 Reumplere cartus lexmark 317 BUC 17 Reumplere cartus lexmark MS310 (2*250gr) + chip BUC 4 Reumplere cartus brother 2220/2320 BUC 4 Reumplere cartus samsung d101 / d111 BUC 1 Reumplere cartus samsung Xerox 3025 BUC 3 Reumplere cartus Canon 718 BUC 6 Reumplere cartus Kyocera TK1140 BUC 1 Reumplere cartus OKI 412 / 421 / 432 + chip BUC 2 Reumplere cartus brother 3130,3230 BUC 1 Reumplere cartus hp q2613 BUC 1 Reumplere cartus xerox 6500 BUC 4 Reumplere cartus minolta 118 BUC 1 Reumplere cartus lexmark x463 BUC 1 Reumplere cartus samusng ml 1042,1092, 1052 BUC 1 Schimbare cilindru MS310 + curatare unitate BUC 1 Remanufacturare cartus hp283/canon 737 BUC 1 Remanufacturare laser 53A BUC 8 Curatare unitate cilindru lexmark 317 /310 + chip BUC 1 Reumplere jet BUC 3
- Număr anunț
- DA25510460
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI 11395593)
- Cod CPV
- 50323100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200,57 RON
- Valoare atribuită
- 6.200,57 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.