Atribuită Cumpărare directă

1. Baterii BIOS 2. Mufe RJ45 3. CD 4. Plicuri CD/DVD 5. Hartie A alba 160g/m (top) 6. Memorie 8 GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V 7. RAM part no Kingston 9965525-010.A00LF 4GB sau echivalent DDR3 4 GB PC3-10600, 1.5V, CAS Supported 6 7 8 9.

Număr anunț
DA25504138
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.371,82 RON
Valoare atribuită
2.371,82 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.371,82 RON

din 2.371,82 RON estimat