Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil Xerox 113R00726 (Negru) = 1 buc Cartus Toner Compatibil Xerox 113R00725 (Galben) = 1 buc Cartus Toner Compatibil Xerox 113R00724 (Magenta) = 1 buc Cartus Toner Compatibil Xerox 113R00723 (Cyan) = 1 buc Cartus compatibil Bizhub TN323 = 1 buc Cartus 435/436/285 compatibil = 1 buc Cartus brother TN2320 = 1 buc

Număr anunț
DA25514731
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,38 RON
Valoare atribuită
826,38 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,38 RON

din 826,38 RON estimat