Atribuită Cumpărare directă

MANUSI LATEX 100BUC/CUT

Număr anunț
DA25510794
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,33 RON
Valoare atribuită
924,33 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,33 RON

din 924,33 RON estimat