Atribuită
Cumpărare directă
Kitul semnatura electronica pentru: Moroșan Nicolai; Erhan Rodica; Olcu Nicoleta; Lungu Gheorghe; Petroaie Paul; Miroțoi Radu; Gorban Sterian Doru; Axânti Coca Mihaela Nicoleta; Poșchin Nicoleta; Roman Ion; Catargiu Vasile; Mihalea Sorin; Galbăn Roxana Cristina; Miroțoi Ana; Erhan Andrei; Șutu Daniela Maria; Latiș Mihai; Zdrob George Steluț; Sofian Gabriela.
- Număr anunț
- DA25510209
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.135 RON
- Valoare atribuită
- 3.135 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.