Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de obiecte de inventar, respectiv Espressor automat Krups Essential EA81P070 si Frigider cu o usa Star Light FTTM-113AP, 113 L, clasa A++, cf. comenzii nr.1.888.101 din 24.04.2020

Număr anunț
DA25524962
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,66 RON
Valoare atribuită
1.680,66 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,66 RON

din 1.680,66 RON estimat