Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse diverse, necesare Reamenajare monument intrare oras, conform ofertei nr 4526/24.04.2020: tabla grosime 0,4 - 1 foaie, PC 12 mm - 1 bara, CM 17 - 4 saci, vopsea lavabila Savana ext (15L) - 1 galeata, amorsa antimucegai (5L) - 11 bidon, silicon tabla - 3 tuburi
- Număr anunț
- DA25515432
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,76 RON
- Valoare atribuită
- 661,76 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.