Atribuită
Cumpărare directă
Mufa compresiune d32 – 100 buc x 4.84 RON + TVA/buc Mufa compresiune d32 – 40 buc x 4.84 RON + TVA/buc Mufa compresiune d50 – 10 buc x 10.77 RON + TVA/buc Racord compresiune FE 50x1”1/2 - 20 buc x 6.50 RON + TVA/buc Racord compresiune FI 50x1” ½ - 20 buc x 6.70 RON + TVA/buc Mufa compresiune d50 – 15 buc x 10.77 Ron + TVA/buc Mufa compresiune d63 – 10 buc x 14.89 RON + TVA/buc Manson 1” – 20 buc x 2.00 RON + TVA/buc Niplu Redus 1x3/4” – 20 buc x 0.45 RON + TVA/buc Niplu ¾”- 20 buc x 0.55 RON + TVA/buc Niplu 1” – 20 buc x 0.67 RON + TVA/buc Livrarea produselor este asigurata de furnizor, cu titlu gratuit, in termen de 1 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel. 0748-857688, Mircea CHELU - 0741-231214, Cosmin Pirvulescu -0753-093883
- Număr anunț
- DA25512237
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.433,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.433,15 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.