Atribuită Cumpărare directă

SAPA AUTONIVELANTA NIVELLOQUATT BAUMIT/25KG = 324BUC X 39.92LEI/BUC AMORSA PENTRU SUPORTURI ABSORBANTE BAUMIT/5KG = 40BUC X 28.58LEI/BUC

Număr anunț
DA25539922
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.077,28 RON
Valoare atribuită
14.077,28 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.077,28 RON

din 14.077,28 RON estimat