Atribuită Cumpărare directă

detaliere servicii pe care le vom trece la observatii : 7 conexiuni Internet Acces 300 Mbps PPPoE pt 7 locatii, 7 conexiuni Digi Tel Connect Grup 5 pt 7 locatii, perioada contractuala de 8 luni (pana la 31.12.2020). -Valoare lunara serviciu doar in lei: 501.9 RON fara TVA

Număr anunț
DA25523847
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.015,20 RON
Valoare atribuită
4.015,20 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.015,20 RON

din 4.015,20 RON estimat