Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator extern A+ T54 - 20.000 mAh Quick Charge 3.0+ PD 18W , 2 porturi USB, conectivitate micro UPS CyberPower BR1200ELCD, 1200VA, 720W, Display LCD, Schuko, USB, RJ11, RJ45, Line-interactive Laptop ultraportabil ASUS ZenBook 14 UX433FAC cu procesor Intel® Core™ i5-10210U pana la 4.20 GHz Co Filtru de apa Philips Saeco AquaClean CA6903/10 Bitdefender Total Security 2020 - 1 an + 1 an gratuit, 3 dispozitive.
- Număr anunț
- DA25525532
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.532,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.532,40 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.