Atribuită Cumpărare directă

Servicii Dirigentie de santier, pentru proiect “Cresterea mobilitatii urbane si reducerea emisiilor de GES în orasul Gura Humorului, prin introducerea transportului public local de calatori si crearea infrastructurii necesare pentru operare, crearea infrastructurii velo si pietonale si modernizarea retelei stradale deservite de transportul local în comun”- lot 2- Proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție de lucrări componenta autobaza, cod SMIS 123494

Număr anunț
DA25541213
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
DIAL HOME PROJECT S.R.L. (CUI 38953764)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.430 RON
Valoare atribuită
22.430 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.430 RON

din 22.430 RON estimat