Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie combinezoane de protectie necesare pentru prevenirea si combaterea infectarii cu COVID 19, pentru personalul din cadrul Directiei de Asistenta Sociala si Centrului Rezidential de asistenta si reintegrare sociala a persoanelor fara adapost, Municipiul Campina, respectiv : 20 buc combinezoane BioKevlar , 10 buc marimea M, 8 buc marimea L si 2 buc marimea XL. Produsele vor fi insotite de avize, in conformitatete cu legislatia in vigoare, certificat de garantie, fise de instructiuni, etc. Garantia 2 ani de la livrare.
- Număr anunț
- DA25532996
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- ISOFLECT INSULATION SRL (CUI 30340616)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.