Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si intretinere, igienizarea lunara a aparatelor de filtrare a apei si dozatoarelor. La sase luni si un an asiguram schimbul filtrelor consumabile PP10A, CTO, UDF, T33A.Mentionam de asemenea ca in aceste costuri este inclusa si verificarea amanuntita atat la filtrele de apa cat si la dozatoarele de apa lunara, eventualele defectiuni care au aparut fiind rezolvate fara alte costuri suplimentare
- Număr anunț
- DA25524834
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- PRB CLARUM SRL (CUI 14874884)
- Cod CPV
- 51514110-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.