Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare rutiere: "STOP"-20 BUC; "Curba la dreapta"- 10 buc; "Curba la stanga"- 10 buc; "Curba deosebit de periculoasa"-5 buc; "Cedeaza trecerea"- 10 buc; "Accesul interzis vehiculelor cu masa mai mare de 3.5 t"- 5 buc; "Oprirea interzisa"-10 buc; "Drum cu prioritate" - 4 buc; "Parcarea interzisa 10 buc; "Directia drumului cu prioritate"- 4 buc, conform referatului de necesitate nr.7152/22.04.2020, al Serviciului Urbanism.Indicatoarele sunt complete - cu teava, bride si suruburi de prindere si sunt necesare pentru asigurarea fluidizarii traficului in orasul Bals

Număr anunț
DA25529051
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
L.S.D. INDUSTRY S.R.L. (CUI 40513234)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.600 RON
Valoare atribuită
39.600 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.600 RON

din 39.600 RON estimat