Atribuită Cumpărare directă

MOTOBURGHIU

Număr anunț
DA25540193
Autoritate contractantă
SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
Furnizor / câștigător
cda & camardu prest impex (CUI 9350220)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,27 RON
Valoare atribuită
672,27 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,27 RON

din 672,27 RON estimat