Atribuită
Cumpărare directă
Profil UW 100/4000=113buc x 25.64lei/buc Profil CW 100/4000=288buc x 27.32lei/buc Profil UW 75/4000=6buc x 19.75lei/buc Profil CW 75/4000=13buc x 22.27lei/buc Profil UW 50/4000=30buc x 14.71lei/buc Profil CW 50/4000=50buc x 17.65lei/buc Profil UA 100/4000=40buc x 94.12lei/buc Profil UA 50/4000=16buc x 66.81lei/buc Profil rigips CD 60/4ml = 126buc x 9.85lei/buc Profil rigips UD 30/4ml = 80buc x 5.65lei/buc
- Număr anunț
- DA25539762
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
- Cod CPV
- 44334000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.024,15 RON
- Valoare atribuită
- 19.024,15 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.