Atribuită Cumpărare directă

1. Echipament exercitii Isokinetice STREXBOX - 1buc 2. Echipament presoterapie I-Tech IPRESS - 1 buc 3. Orteza Armor Action FourcePoint Scurta (Dreapta marimea M) - 2 buc 4. Orteza Armor Action FourcePoint Scurta (Stanga marimea M) - 2 buc 5. Protectie Orteza Impact Guard (marimea M) - 4 buc

Număr anunț
DA25565558
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
Furnizor / câștigător
AMISTIM MEDICAL EQUIPMENT S.R.L. (CUI 36869749)
Cod CPV
33150000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat