Atribuită Cumpărare directă

Servicii de editare, tiparire si distributie ziar local "Chitila Azi". Culegere de informatii de la departamentele primariei, deplasarea pe teren in vederea realizarii de fotagrafii, deplasare si culegere informatii de la evenimente locale, realizarea de interviuri cu personalirtati locale, prelevarea , prelucrarea si optimizarea informatiilor, tiparirea in numar de 5.000 exemplare/ luna timp de 8 luni (mai-decembrie 2020) cu posibilitatea de prelungire prin act aditional la contract, conform normelor legale in vigoare. De asemenea, ziarele vor fi infoliate corespunzator pe perioada crizei de coronavirus. Prin contract se vor stabili in fiecare luna numarul de ziare ce vor fi distribuite si daca se vor infolia sau nu. Propunerea financiara va fi insotita de declaratia pe propria raspundere cu privire la neîncadrarea în preved. art. 164, 165 si/sau 166 alin (2), 167 din Legea nr. 98/2016 privind achiz. publice, certif. emis de ONRC dar nu mai vechi de 90 de zile din care sa rezulte obiec. de activitate in domeniul serv. solicitate prin prezentul ctr. de achiz. si cert. de inreg. fiscala. Caietul de sarcini, mod. de contract si formul. sunt disponibile spre consultare la sediul U.A.T. Orasul Chitila, strada Ion Olteanu nr. 6, oras Chitila, in intervalul orar 09:00–16:30 (luni–joi) si 09:00-14:00 vineri.

Număr anunț
DA25516055
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
KRAFT AGENCY SRL (CUI 37432792)
Cod CPV
79000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.141,13 RON
Valoare atribuită
99.141,13 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.141,13 RON

din 99.141,13 RON estimat