Atribuită
Cumpărare directă
38/23.04.2020(DOT-CI) Pat Mobil YATO, Targa Pentru Service Auto 2 in 1 Functie de scaun Cadrul este realizat din metal, iar scaunul este realizat dintr-un material plastic confortabil si durabil Echipat cu 6 roti pivotante pe rulment, ceea ce face mult mai facila manevrarea Se transforma usor intr-un scaun de lucru practic si confortabil Culoare rosu/negru Latime: 91 cm Sarcina maxima in pozitia scaun: 120 kg Sarcina maxima in pozitia targa: 150 kg
- Număr anunț
- DA25529293
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- NEW QUALITY 2010 S.R.L. (CUI 27380335)
- Cod CPV
- 33192160-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155,37 RON
- Valoare atribuită
- 155,37 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.