Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de energie electrica la locurile de consum- APIA Centrul Judetean Vrancea (Bd. Brailei Nr 121 Focsani), Centrul Local Adjud (Str. Al. I. Cuza nr 338 Adjud Jud Vrancea), Centrul Local Dumbraveni (com. Dumbraveni, Jud Vrancea), Centrul Local Panciu (Str Nicolae Titulescu nr. 25, Jud Vrancea), Centrul Local Vidra (com Vidra, Jud Vrancea), Centrul Local Vulturu (com. Vulturu, Jud Vrancea). Cantitatea de energie/ Mwh reprezinta cantitatea estimata de consum pentru perioada 1.05.2020-31.12.2020. Cantitatea de energie estimata a fi consumata in intervalul 01.05.2020-31.12.2020 este de 40 MWh iar in perioada de prelungire, respectiv 01.01.2021-30.04.2021 este de 20MWh. Autoritatea contractantă se obligă să plătească preţul pentru cantităţile deenergie electică efectiv furnizate, înregistrate de sistemul de măsurare.

Număr anunț
DA25521878
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.847,20 RON
Valoare atribuită
22.847,20 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.847,20 RON

din 22.847,20 RON estimat