Atribuită
Cumpărare directă
- Verificarea vizuala a instalatiilor de climatizare - Verificarea racordurilor aparatelor si etansarea acestora - Verificarea si reglajul partii de automatizare (termostate frigorifice) - Verificarea etanseitatii ventilelor electromagnetice - Verificarea presiunii agentului de racire din instalatie si completarea dupa caz - Eliminarea aerului din instalatie la punctele de refulare ale instalatiei - Verificarea si mentinerea la parametrii normali de functionare ai instalatiei - Curatarea prin spalare a filtrelor de imputitati, praf, etc. si uscarea cu presiune de aer - Verificarea, reglarea sistemului de automatizare - Verificarea si inlocuirea izolatiei posibil deteriorate de la conductele de transport a agentului de racire - Verificarea prinderii compresorului pe sasiu (se strang suruburile de prindere a compresorului) - Spalarea condensatorului instalatiei de frig cu presiune de aer - Verificarea comenzii unitatilor de climatizare
- Număr anunț
- DA25536906
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.920 RON
- Valoare atribuită
- 2.920 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.