Atribuită
Cumpărare directă
Comprese Sterile Cara x 20 1+0 Fesi 10 / 10 x 1 10+0 Gel Gingival 15 G x 1 1+0 Glicerina Boraxata 20% 33g x 1 pe 5+0 Pasta Petrini x 1 PE 3+0 Punga Urina Cu Valva x 1 3+0 Rp.50 x 1 PE 1+0 Sonde Foley Nr. 18 x 1 1+0 Sonde Foley Nr. 20 x 1 1+0 Vata Medicinala Bc 200g x 1 2+0 mai putin
- Număr anunț
- DA25547686
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA GENTIANA SRL (CUI 1224863)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,15 RON
- Valoare atribuită
- 151,15 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.