Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator TRAFIC A4 55 CODUL ADMINISTRATIV 1 Buretiera ECADA 8 USB 32 GB 1 Placute avertizare 20X30CM 4 DOSAR SINA CARTON 200 Dosar plastic TAFF 300 CAPSATOR 25 COLI NOKI 1 CAPSATOR 24/6 HERLITZ METAL 1 STAMPILA 4926 3

Număr anunț
DA25538960
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.727,75 RON
Valoare atribuită
1.727,75 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.727,75 RON

din 1.727,75 RON estimat