Atribuită
Cumpărare directă
Prosop hartie, hartie cu putere mare de absortie, 2 straturi, set 2 sau 4 role. Saci 120l, material PVC, capacitate 120l, galbeni, rezistenta ridicata. Sapun toaleta compozitie sodiu, talc, glicerina, parfum , 100g. Solutie curatat chiuvete flacon 750ml, CIF, capac protyectyie, gat indoit pentru utilizare usoara, soliutie lichida, parfumat. Saci menaj 35l, 50buc/role, material PVCm 40x60cm, culoare mata, rezistenta ridicata, tip strong, negru.
- Număr anunț
- DA25557861
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.695 RON
- Valoare atribuită
- 3.695 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.