Atribuită Cumpărare directă

Hartie A4 - 25 buc; Anexa 17=1 buc

Număr anunț
DA25526302
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,46 RON
Valoare atribuită
403,46 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,46 RON

din 403,46 RON estimat