Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil HP CE285A / Canon CRG 725 , CE 285A, CE-285A, CRG-725, CRG725 Cartus CANON LBP 6030B compatibil Canon CRG 725 / CRG725 / CRG-725, negru Cartus Canon CRG 725 / CRG725 / CRG-725, negru, compatibil CANON LBP 6030B MF3010 Cartus Canon CRG725 Cartus Canon CRG-725 cartus CANON LBP 6030B cartus CANON MF3010 MF-3010 MF 3010 HP LaserJet Pro P1100 Series HP LaserJet Pro P1102 HP LaserJet Pro P1102w HP LaserJet Pro P1104 HP LaserJet Pro P1104w HP LaserJet M1130 MFP HP LaserJet M1132 MFP HP LaserJet M1210 MFP Series HP LaserJet M1212nf MFP .Transport gratuit
- Număr anunț
- DA25563459
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR VALCEA (CUI 17312597)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353 RON
- Valoare atribuită
- 353 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.