Atribuită Cumpărare directă

1. sant soclu/116ml/4lei/ml/total464 lei, 2. cofrat cu scindura/116ml/5lei/ml/total 580lei. 3. armatura pl. sudata soclu 50 mp/12 lei/ total 600 lei. 4. ciment preparare beton 3200 kg/0,5 lei/ total 1600lei. 5. nisip preparare TO/ 10 TO/80lei/ total 800lei. 6. pietris preparare beton TO/10 TO/100 lei/ total 1000 lei. 7. motaj gard prefabricat 116 ml/78 lei/ml/ total 9048 lei. 8. stilp beton prefabricat 58 buc/80 lei/buc/ total 4640 lei. 9. placa gard prefab. 224 buc/ 50 lei/ buc/ total 11200 lei. 10 palarii inchidere 58 buc/11 lei/ total 638 lei. transport materiale TO/ 41 TO/ 36 lei/ total 1440 lei.

Număr anunț
DA25544513
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39887790)
Cod CPV
45342000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.010 RON
Valoare atribuită
32.010 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.010 RON

din 32.010 RON estimat