Atribuită Cumpărare directă

1.APA PLATA 140*2.7523 2.CASCAVAL 5*29.35 3.CEAI 20*2.5688 4.LAMAI 2*10.09 5.PAINE 10*3.8533 6.SPECILITATI CARNE 9*30.2756 7.ZAHAR 1*8.26

Număr anunț
DA25550147
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,94 RON
Valoare atribuită
922,94 RON
Data publicării
02.05.2020 00:00
Data finalizării
03.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922,94 RON

din 922,94 RON estimat