Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu infrared Berrcom masurare fara contact pentru uz uman Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori • Precizie de +/- 0.2 grade Celsius in g Fisa tehnica atasata. Certicat de conformitate atasat. Livrare incepand din data de 29.04.2020 Informatii suplimentare la telefon 0721876326 Livrare incepand din data de 29.04.2020 PRODUS AFLAT IN STOC FIZIC IN DEPOZIT.

Număr anunț
DA25550043
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
SINCRONET SOLUTION SRL (CUI 28241416)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495 RON
Valoare atribuită
1.495 RON
Data publicării
01.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495 RON

din 1.495 RON estimat