Atribuită Cumpărare directă

Eprubete din material plastic, cu lungime de 54 mm, diametru exterior de 11,8 mm si diametru interior de 9,8 mm. Destinate prepararii dilutiilor eritrocitare standardizate pentru testarile imuno-hematologice prin tehnica de aglutinare in coloana de gel, pe cartele compatibile cu echipamentul aflat in dotare (sau echivalent). Unitate de masura/ Ambalare: punga x1000 eprubete

Număr anunț
DA25567901
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33651200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat