Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru camine racord canalizare si bransare retea de apa , conform oferta. In urma achizitiei se va incheia un contract de furnizare. Termen de livrare 10 zile de la semnarea contractului

Număr anunț
DA25532862
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44163200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.327,84 RON
Valoare atribuită
59.327,84 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.327,84 RON

din 59.327,84 RON estimat