Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare şi întreţinere a aparatelor de climatizare, aparate de tip chiller şi aparate de aer condiţionat pentru Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti", pentru perioada 04 mai - 31 decembrie 2020, cu posibilitatea suplimentarii furnizarii pentru perioada 01 ianuarie - 30 aprilie 2021 in limita existentei resurselor financiare alocate cu aceasta destinatie., conform documentatiei atasate anuntului de publicitate ADV1142447/22.04.2020. Servicii de reparare si de întretinere a grupurilor de refrigerare, aparate de climatizare, aparate de aer conditionat si aparate de tip ciller constand in:inspectie a întregii instalatii;verificare cu testerul a încarcarii cu freon si a eventualelor pierderi de freon din instalatie (trimestrial);curatare filtre;igienizare cu solutii antibacteriene;curatare grile;verificarea tensiunilor alimentare;verificarea presiunii de agent;verificarea drenului de condens;verificarea treptelor de functionare a ventilatorului din unitatea interioara;curatarea exterioara a aparatelor;curatarea dispozitivului de antrenare a aerului. La fiecare interventie se va completa un proces verbal în care se vor specifica eventualele nereguli gasite sau recomandari.
- Număr anunț
- DA25541550
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- EMPO SYSTEMS SRL (CUI 27895862)
- Cod CPV
- 50531300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.636,56 RON
- Valoare atribuită
- 13.636,56 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.