Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE PRINTARE LA SEDIUL CASEI JUDETENE DE PENSII BRASOV ,CONFORM CAIETULUI DE SARCINI NR.1358/22.04.2020. CANTITATEA ESTIMATA ESTE DE 160.000 PAGINI /LUNA. SERVICIILE SE VOR EFECTUA CU 20BUC MILTIFUNCTIONALE SI 10 BUC IMPRIMANTE. DURATA CONTRACTULUI ESTE PANA LA DATA DE 31.12.2020 CU POSIBILITATEA PRELUNGIRII 4 LUNI.
- Număr anunț
- DA25553789
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
- Furnizor / câștigător
- ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
- Cod CPV
- 79521000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.720 RON
- Valoare atribuită
- 30.720 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.