Atribuită Cumpărare directă

Manusi de protectie Ansell WorkGuard, 410 mm, o pereche

Număr anunț
DA25525990
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,64 RON
Valoare atribuită
682,64 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,64 RON

din 682,64 RON estimat