Atribuită Cumpărare directă

ijamale de unica folosinta- Pijamale de unica folosinta (pantaloni si haina) - pentru unitati spitalicenti TNT 60 GR/MP CALITATE SUPERIOARA - prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25538879
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat