Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT PENTRU MAINI ANTIBACTERIAN 1L HYGIENIUM - avizat de Ministerul Sanatatii. Gelul are un efect puternic batericid si nu necesita folosirea suplimentara a apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru dezinfectare. Înscris în Registrul Național al Produselor Biocide sub aviz nr. 2854BIO/ 01/12.24.

Număr anunț
DA25545267
Autoritate contractantă
COMUNA DITRAU (CUI 4367957)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON

din 2.020 RON estimat