Atribuită
Cumpărare directă
AC achizitioneaza pachet produse alimentare (suc 2,5l, orez 1kg, faina 1kg, ulei 1l, rosii tocate 400g, zahar 1kg, zacusca 300g, ton maruntit 160gr, carne porc 300g, pate porc 200g): 100 buc x 34.13 lei si pachet produse de igiena (sacosa-200buc, hartie igienica, inalbitor, servetele umede, sapun solid 75g, detergent ariel , balsam rufe 1l, domestos): 100 buc x 29.24 lei, in vederea acordarii unui sprijin material persoanelor aflate in nevoie sociala cnf HCL nr. 32 din 08.04.2020
- Număr anunț
- DA25562604
- Autoritate contractantă
- ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
- Furnizor / câștigător
- PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
- Cod CPV
- 85142300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.337 RON
- Valoare atribuită
- 6.337 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.