Atribuită
Cumpărare directă
Epirubicina 2mg/ml sol.inj*1fl*25ml ATV (EPIRUBICINUM)-185007552(15buc X 92.57=1388.55) Endoxan 200mg pulb.sol.inj/perf*1fl (CYCLOPHOSPHAMIDUM) _11327_#RX(50buc X 12.38=619) Folcasin 10mg/ml sol.inj/perf*1fl*10ml F (CALCII FOLINAS)_185043979_#RX(30buc X 31.51=945.30) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25560179
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33622100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.952,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.952,85 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.