Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatare a fatadelor, jgheaburilor, burlanelor, hornurilor

Număr anunț
DA25537632
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALCANI (CUI 29144098)
Furnizor / câștigător
CARDINALIS MOLDAVIEN S.R.L. (CUI 41436440)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat