Atribuită Cumpărare directă

Cartus de toner compatibil Orink pentru Brother HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, DCP-L2512D, DCP-L2552DN, DCP-L2532DW, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW - 3000 pag

Număr anunț
DA25562992
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,37 RON
Valoare atribuită
124,37 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,37 RON

din 124,37 RON estimat