Atribuită
Cumpărare directă
Furnizarea de săpun lichid antibacterian pentru mâini, cu dispenser - flacon 500 ml (250 ml x2) conform Comenzii ferme nr. 595177/16.04.2020. Datele de identificare pentru emiterea facturii sunt următoarele: - Ministerul Afacerilor Interne - Adresa – Piata Revolutiei nr.1A, sector 1, Bucuresti. - Cod Fiscal 4267095, - Cont trezorerie: RO55TREZ23A610100580902X deschis la ATCPMB
- Număr anunț
- DA25569925
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312 RON
- Valoare atribuită
- 312 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.