Atribuită Cumpărare directă

Elaborare D.A.L.I. pentru 4 obiective: Reabilitare str. Crisan (zona betonata), Reabilitare Al. Lalelelor zona II, Reabilitare str. Vailor (zona betonata, Reabilitare str Vederii, in baza Anuntului publicitate nr. ADV 1138135/01.04.2020.

Număr anunț
DA25566640
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.300 RON
Valoare atribuită
24.300 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.300 RON

din 24.300 RON estimat